Menu

Kalista

Výjimečné přehrávače a D/A převodníky - ten nejvyšší high-end.

Působíme jako výhradní dovozce do ČR a SR.

HISTORIERECENZECENÍKFOTOGALERIE

intro kalista

Příběh značky Kalista začíná rokem 2000 v manufaktuře Métronome na jihu Francie, ve venkovském kraji poblíž Toulouse. Hlavním cílem byla touha po vytvoření zvukově i designově exkluzivních skvostů, kterým nebude rovno. A tak započala tříletá cesta výzkumu a vývoje, na jejímž konci se probudila značka Kalista - symbol naprosto nekompromisních zdrojů signálu. O nadšeném přijetí a ocenění komponentů firmy hovoří to, že napříč celým světem je i přes nemalé ceny již několik stovek těchto přístrojů.

Malá ambiciózní značka má sice pouze 10 stálých zaměstanců, ale i přesto chce proniknout do roku 2020 do klubu 10 nejprestižnějších výrobců luxusních high-end přístrojů. Výroba probíhá ručně pouze z těch nejkvalitnějších materiálů a přesto stíhá značka pokrýt odbyt pro 48 trhů - na export připadá 9 z 10 vyrobených přístrojů. Nejnovějším želízkem v ohni je nekompromisní CD přehrávač DreamPlay. 

RECENZE

KALISTA DreamPlay XC - Hi-Fi Voice 2022

KALISTA DreamPlay XC - High & Style 2022

KALISTA DreamPlay One - stereophile

KALISTA DreamPlay One - Hi-Fi Voice 2019

KALISTA - hi-fi+

 

  CENÍK (aktuální k 1.1. 2023)

Chcete vědět víc? Projděte si web výrobce nebo se objednejte na poslech.

FOTOGALERIE

View the embedded image gallery online at:
https://www.amarockstudio.cz/nase-znacky/kalista#sigProIdc59ed8c673

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice