Menu

Doprodej

Doprodej

 

V této sekci najdete naše jen mírně použité předváděcí a rozbalené komponenty nebo přístroje našich klientů. Každý komponent jednotlivě kontrolujeme a staráme se, abyste i s použitým zbožím dostali maximální zážitek.

Dbáme v první řadě na dobrý pocit našich klientů - i proto vám chceme pomoci růst a i proto rádi odkoupíme při obměně sestavy vaše staré přístroje za maximální možnou cenu a pomůžeme vám za ně vybrat adekvátní náhradu.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

  MODEL CENA (v Kč vč. DPH) STAV POZNÁMKA
 kef r7 black 1

KEF R7 (black)3-pásmová bass-reflexová podlahová reprosoustava.

2x165mm LF, 1x125mm MF, 1x25mm HF 48Hz-28kHz (33Hz50kHz/-6dB)

dopor.zes. 15-250W 88dB 8Ω

rozměry vč. terminálů: 1109x311x387mm (s podstavcem)31,4kg

příslušenství: magnetická perforovaná mrížka  

PŮVODNÍ:85.990,-Kč

NOVÁ: 64.990,-Kč

100% stav

včetně originál krabice a příslušenství

výkup od 1 majitele
dac v1 hi fi choice

DAC V1 + NAP 100 - Špičkový DA převodník se sluchátkovým zesilovačem + koncový zesilovač = ideální kombo.

DAC-V1 je atraktivní výrobek nabízející své služby libovolnému digitálnímu zdroji signálu. Posune zvuk vašeho PC do zcela nových dimenzí. Jeho vysoký výkon je založen na odděleném čtení a časování digitálních signálů s perfektním potlačení nestability generátoru časového pulzu oscilátoru (Jitter). Nadto, správné kódování zajišťuje vlastní algoritmus NAIM. DAC-V1 je kompatibilní se všemi obvyklými typy signálu, včetně formátů DSD64 a DSD128. 40bitový SHARC DSP procesor zpracovává, filtruje a převzorkuje signály v maximálním rozlišení 24 bit/384 kHz. Ve výbavě najdeme rovněž asynchronní USB vstup (na zadním panelu), BNC digitální vstup a čtveřici vstupů S/PDIF. Analogový výstup je realizován prostřednictvím konektorů RCA a DIN, to pro případ zapojení na vstupy integrovaných zesilovačů, nebo koncových stupňů. Pro milovníky sluchátkového poslechu jsme připravili čelní výstup Jack 6,3 mm, konstrukčně řešený v tzv. třídě A.

Kde a s čím DAC-V1 tedy použít? Samostatně při spojení s PC a sluchátky, dále můžeme připojit koncový stupeň NAP 100 a pasivní reprosoustavy, tedy získat kvalitní kompaktní hifi systém, nebo, což je nejvíce atraktivní, lze doplnit některý z komponentů série UNITI a získat tak nekompromisní zařízení schopné archivovat CD, streamovat atd.

 • Audio vstupy 8x S/PDIF: 2x koaxiální BNC, 2x koaxiální RCA, 4x optický TOSLINK, USB
 • Analogové výstupy: DIN, RCA
 • Výstupní impedance: 20 Ω
 • Úroveň linkového výstupu: 2,2 V RMS
 • Zatěžovací impedance: 10 kΩ (min.)
 • Frekvenční rozsah: 10 Hz – 20 kHz, +0,1/-0,5dB
 • THD: <0,002%

NAP 100 DR - Menší výkonový zesilovač vychází z designu klasického diskrétního tranzistorového přístroje Naim, jehož základ je v systému Super Uniti all-in-one. Jeho rozměry jsou kompaktní, neboť je jenom 20 cm široký, přesto však disponuje velmi dynamickým a expanzivním výkonem. NAP 100 nabízí mnoho aplikací a ostatním systémům je schopen dodat určitou dávku muzikálnosti. V případě spárování s digitálním převodníkem DAC-V1 je z něho špičkový výkonný systém, schopný uvolnit hudbu z PC nebo Mac.

 • 50 W na kanál při 8 ohmech, 40 W při 4 ohmech
 • Duální mono design
 • Komponenty audiofilní třídy
 • Lineární napájení s velkým toroidním transformátorem

PŮVODNÍ:72.980

NOVÁ: 39.990,-Kč

          (dohromady)

100% stav

včetně originál krabice a příslušenství

DEMO- předváděcí modely
Le DAC 7

Métronome Le-DAC -  High-End  D/A převodník  (stříbrná barva)

Jedinečná nabídka na pořízení jednoho kusu tohoto vynikajícího převodníku, který získal ve své kategorii ocenění :   Hi-Fi Voice reference .Více info zde : https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/da-prevodniky-dac/2376-metronome-le-dac

Technické parametry:

 • Resolution : 32 bits / 384 kHz stereo DSD 64 to 512 (eq. to sampling frequency of 22.4 MHz)
 • Dynamic range : 175 dB / Distorsion + noise : -140 dB Internal processing 32 bit / Frequency bandwith de 32 à 211 kHz
 • Analog output : Class A polarisation Bandwith : 10 Hz - 20 kHz +/- 0.1 dB
 • Dynamic range capacity : 140 d
 • Digital inputs : All inputs accept signals ranging 44.1 to 192 kHz : 2 x S/PDIF inputs 75 Ohms RCA connectors 2 x AES/EBU 110 Ohms XLR connectors 2 x Optical Toslink 1 x USB type B : PCM 44.1 to 384 kHz / DSD 2.8 MHz to 22.4 MHz
 • Analog outputs : Unbalanced 2.5 V RMS @0dB -47 KOhms – RCA connectors Balanced 2.5 V RMS @0 dB - 600 Ohms – XLR connectors
 • Power supply : 4 toroidal transformers with 7 independent regulation lines Voltage: 100 VAC - 50/60 Hz Japon 120/240 VAC - 50/60 Hz Autres pays
 • Other characteristics : Consumption : 35 VA Dimensions (LxHxP) : 450 x 110 x 410 mm Weight : 11.5 kg

PŮVODNÍ:164.990,-Kč

NOVÁ: 114.990,-Kč

jako nový

plná záruka 2 roky

veškeré doklady a příslušenství
AQWO silver front top1.jpg

Métronome AQWO -  High-End  CD + SACD přehrávač  (stříbrná barva)

Možno použít i jako samostatný D/A převodník. 

PŮVODNÍ:429.990,-Kč

NOVÁ: 289.990,-Kč

jako nový

stáří 1 rok

(v záruce)

Zákazník, přechází na t-AQWO
 Valhalla 2

Nordost Valhalla 2 - reproduktorový kabel v délce 2x2M. 

Po x letech první nabídka na prodej tohoto referenčního kabelu od Nordost, konečná v reprokabelech.

Máte-li potřebu vlastnit tento vyjímečný skvost, neváhejte nás kontaktovat o nabídku.

 

Valhalla 2 se skládá z dvaceti osmi vodičů rozdělených do čtyř skupin po sedmi. Každý vodič je vyroben z pevného jádra z 99,999999% bezkyslíkaté mědi a pokoveno 85 mikrony stříbra. Před každým vytlačením přesného pláště FEP izolace přes vnější stranu se na každý vodič nanese duální monofilamentový obal a šroubovitě se navine. Přenosová rychlost kabelu je extrémně vysoká 97% rychlost světla. V2 je příkladem nejmodernější technologie projevující se velkou šířkopu pásma  a minimálním fázovým posunem. Poskytuje neuvěřitelnou přechodovou odezvu a dynamické rozlišení, které zachovává hloubku hudebních detailů a umožňuje posluchačům snadno sledovat složité nahrávky. (lokalizace jako z učebnice)

V2 je zakončen konektory HOLO: PLUG ® pozlacené vidličky na obou stranách.

PŮVODNÍ:283.000,-Kč

NOVÁ: dohodou

(velmi zajímavá nabídka)

100 % stav

všechny doklady + certifikát, originál balení a původ

výkup od 1. majitele
 Harbeth P3ESR photo closeup large1

 Harbeth  P3SER (rosewood) -  2pásmový monitor [ 75 - 20 000 Hz - 83,5 dB - 6 ohm - 30,6 x 19 x

                                                     18,4 cm - 6,1 kg ]

 

PŮVODNÍ:49.990,-Kč

NOVÁ: 37.990,-Kč

 jako nové  předváděcí model + plná záruka
Naim Uniti Atom 1

Naim Audio - ATOM - streamer + zesilovač v jednom včetně HDMI rozhraní.

  • Špičkový streamer a integrovaný zesilovač. ATOM je základním stavebním prvkem nejenom v přírodě, ale také u nás, v sérii UNITI. Vyhledávání a poslouchání hudby z internetu, kvalitní reproduktorové soustavy, řízení pomocí aplikace v telefonu, toť vše, co je třeba k provozu této kompaktní high-endové jednotky. Plná konektivita, streaming, poslech internetových rádií, výrazný kvalitativní posun při rozšíření o externí napájecí jednotky nebo koncové stupně NAIM, není toho málo, co tento všeuměl nabízí. DNA naší společnosti jeho obvody protéká zcela bez kompromisů, tedy se stavte a poslechněte si, jak zní kompaktní zařízení, které se hrdě hlásí k naší konstrukční škole.
  • Audio vstupy 2x optický TOSLink (až 24 bit/96 kHz), 1x koaxiální RCA (až 24 bit/192 kHz, DoP 64 Fs), 1x RCA, 2x USB Typ A (přední a zadní panel)
  • Audio výstupy: 1x Stereo pro koncový zesilovač, 1x RCA výstup pro subwoofer, 1x 3,5mm sluchátkový Jack

PŮVODNÍ: 74.990,-Kč

NOVÁ: 64.990,-Kč

originál krabice a příslušenství 2 roky záruka.

Nový, rozbalený.
nds news

Naim Audio - NDS-  Referenční streamer od Naim včetně burndy kabelů.

 • Referenční síťový přehrávač s propojovacími kabely Burndy 2ks. NDS je audiofilní streamovací komponent, který se svým zvukovým výkonem řadí po bok nejlepším CD přehrávačům a gramofonům současnosti. Samozřejmostí je přístup k tisícům internetových rádií služby vTuner, stejně jako podpora služby Spotify Connect a nativního TIDAL streamingového servisu. Vynikající možností pro kompletaci přístupu k digitálním nahrávkám ve vysokém rozlišení je spolupráce NDS s firemním HDD přehrávačem NAIM HDX. Síťový přehrávač podporuje širokou škálu hudebních formátů, především pak WAV, FLAC, DSD (single rate), Apple Lossless, AIFF, AAC, soubory ve formátu Windows Media, Ogg Vorbis, nebo MP3. Dostupné je přehrávání jednotlivých souborů bez rušivých přechodů mezi nimi, tzv. Gapless playback, a to na většině komprimované hudby. Použitý špičkový 40bitový SHARC procesor optimalizuje cestu digitálního signálu a pomáhá eliminaci nežádoucího jitteru, tedy rušení vznikajícího nestabilitou zdroje hodinových impulsů v oscilátoru. Tři digitální vstupy, pracující v rozlišení 24 bit/192kHz (S/PDIF), rozšiřují konektivitu přístroje směrem k ostatním zdrojům digitálního signálu. Vnitřní uspořádání respektuje potřebu důsledného oddělení jednotlivých pracovních bloků mezi sebou, proto jsou například streamovací část, napájecí obvody, nebo DA převodník umístěny v samostatných izolačních pouzdrech. Subtilní mosazné puky ve spodní části komponentu zajišťují maximální odolnost přístroje proti jakýmkoli mechanickým vibracím. Aplikace NAIM AUDIO APP pro operační systémy iOS a Android dovršuje vysoký uživatelský komfort přístroje, jako drobný bonus může být chápána podpora funkce Multiroom či Party modu. 

PŮVODNÍ:269.990,-Kč

NOVÁ: 99.990,-Kč

100% stav, stáří 4 roky

 

včetně originál krabice a příslušenství + burndy kabelu

1.majitel, výkup od zákazníka
muso qb Naim Audio - mu-so QB
 • Špičkový kompaktní bezdrátový "all-in-one" hudební systém Mu-so QB od anglické společnosti NAIM nabízí nejrůznější možnosti přehrávání hudby a skvělý jednoduchý design, který zároveň šetří místo ve vašem pokoji.  Vychází z oceňovaného modelu Mu-so, avšak radikálně mění jeho tvar. O reprodukci přehrávaného obsahu se stará hned pětice reproduktorů se zcela nekompromisní kvalitou zvuku. Přehrávat hudbu můžete z oblíbených online streamingových hudebních služeb, jako např. Spotify nebo Tidal, nebo připojit vlastní zdroj přes analogový vstup.

PŮVODNÍ:21.990,-Kč

NOVÁ: 14.990,-Kč

nový - rozbalený nový
powerline 4416 Naim Audio - Power-Line -  Napájecí kabel vyšší třídy ke komponentům Naim Audio řady XS2 + Classic 2 jako Supernait 2 , všechny zesilovače a  streamery. Při instalci dochází ke zpevnění basů, lepší lokalizaci nástrojů v prostoru, celkově k vyššímu rozlišení a přirozenějším podání barev nástrojů. Nutno slyšet.

PŮVODNÍ:18.000,-Kč

NOVÁ: 9.990,-Kč

100 % stav 

včetně originál krabice a příslušenství

NOVÝ
1884268 2f9c9542 nordost reference biwire jumpers Nordost REFERENCE jumper - 4 x 18 cm v provedení Z blug banánek - banánek.

Dual Mono Filament konstrukce a TSC design použitý v provedení ODIN -  postříbřená mědˇ čistoty 99.99999.

Při výměně klasických "obyčejných propojek - plíšky" dochází k dramatické změně zvuku k lepšímu.

PŮVODNÍ:14.490,-Kč

NOVÁ: 9.990,-Kč

100% stav, jako nový.

originál krabice a příslušenství.

1.majitel

výkup od zákazníka.

Tyr 2 bazar ostra Nordost Tyr2 - silový kabel 2 m délky.

Micro Mono Filament konstrukce - 7 x 16 AWG postříbřená mědˇ čistoty 99.99999

PŮVODNÍ: 85.000,-Kč

NOVÁ: 59.990,-Kč

100%

jako nový

originál krabice + certifikát

výkup od zákazníka

 Frey 2 power Nordost Frey2 - silový kabel 2 m délky.

Micro Mono Filament konstrukce - 5 x 16 AWG postříbřená mědˇ čistoty 99.99999

PŮVODNÍ: 50.000,-Kč

NOVÁ: 34.990,-Kč

100%

jako nový

originál krabice + certifikát

výkup od zákazníka

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice