Menu

Doplňkové služby

Instalace zakoupených komponentů

Protože v Amarock studio s.r.o. věříme, že audio a video komponenty špičkové kvality vyžadují pro plné využití jejich potenciálu také špičkovou péči a rozsáhlé zkušenosti, nabízíme také odbornou instalaci u nás zakoupených komponentů, jejich kompletní nastavení a vyladění do optimálních provozních podmínek včetně zaučení obsluhy.

V ceně naší služby instalace audio-video sestavy je také pomoc s výběrem vhodné kabeláže, stojanů či racků a to s ohledem na Váš rozpočet, estetické nároky i potřeby Vašich komponent - budete překvapeni, jak drobné nuance v použitých a mnohdy zanedbávaných "doplňcích" dokážou zvuk Vaší sestavy otevřít a rozsvítit. 

Hoďte starosti za hlavu a nechte si od nás svou sestavu dokonale připravit.

Instalaci sestav provádíme zdarma, včetně veškerého poradenství ve výběru komponentů, správného umístění reprosoustav ve Vaši poslechové místnosti.

Zpětný odkup námi dodávaných komponentů

Jelikož  rozumíme potřebám našich cenných zákazníků, poskytujeme mimořádnou službu : Při zakoupení jakéhokoliv nového  přístroje u nás, jsme ochotni Vám jej kdykoliv nazpět vykoupit za stejnou cenu, za předpokladu nákupu vyššího modelu. Jsme si vědomi, že nároky zákazníků stoupají v čase a proto při rostoucích požadavcích  kvalitnějšího zvuku lze často dosáhnout pořízením přístroje z vyšší kategorie vyšší spokojenosi a my Vám k tomu rádi pomůžeme.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám službu představíme.

Akustika poslechové místností

V Amarock studio s.r.o. jsme již dávno na základě dlouhodobých zkušeností pochopili, že základním stavebním kamenem dobrého poslechu nejsou jen špičkové přístroje, ale stejnou měrou také špičková akustika poslechových prostor. Právě a jen v dobře fungujících prostorách vynikne čistý, přesný a vysoce věrný zvuk komponentů, které nabízíme  a právě proto ruku v ruce s jejich dodávkou doporučujeme také úpravu akustických vlastností vašeho prostoru.

JAK PROBÍHÁ MĚŘENÍ AKUSTIKY

Měření akustiky Vašeho poslechové prostoru má čtyři fáze:

  1. osobní prohlídka, úvodní měření a prvotní analýza
  2. návrh úprav - volba akustických prvků a jejich umístní, definice cíle a rozpočtu
  3. instalace akustických prvků
  4. následné měření a vyhodnocení výsledků

Měření akustických vlastností nabízíme již od 9.990,- Kč.

V případě zájmu, nás neváhejte kontaktovat.

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice