Menu

Quantum Resonant Technology

Špičkové napájení a potlačení elektromagnetického rušení

HISTORIERECENZECENÍKFOTOGALERIE

intro qrt

Značka QRT, neboli Quantum Resonant Technology, patří sice pod křídla Nordost, avšak vyrábí svébytné produkty pro špičkové řešení napájení. Cílem QRT je nabídnout řešení pro velmi kompromisní přívod elektrické energie, která negativně ovlivňuje výkon vaší elektroniky, navržené pro teoreticky dokonalé podmínky. Výrobky QRT řeší problémy s uzeměním nebo také omezují radiofrekvenční rušení a následně s těmito jevy spojené chyby v časování signálu, na které je lidské ucho nesmírně kritické. Se značkou QRT se tak přiblížíte dokonale čistému napájení, aniž byste jako v případě použití filtrů a "praček" omezili proudové špičky.

Výhodou QRT je to, že efekt všech výrobků se sčítá, tedy pokud použijete celou řadu jako systém, efekt bude zdaleka nejvýraznější. Pokud tento systém složíte správně, dočkáte se snížení šumového prahu, výrazně větší hloubky scény s citelným zaostřením, větší šířkou a výrazně lepším rytmem, dynamikou a muzikálností. 

RECENZE

Qx2 + Qx4 - Positive Feedback - 03.2009 - odkaz

Qkore - HIFI+ - Issue 147 - odkaz

Qkore - The Audio Beat - 05.06.207 - odkaz

  CENÍK (aktuální k 1.1. 2019)

Chcete vědět víc? Projděte si web výrobce nebo se objednejte na poslech.

FOTOGALERIE

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice