Menu

Métronome Le-DAC2

Métronome Le-DAC2 Int  získal ocenění Hi-FI Voice REFERENCE.

 

2023 10 31 TST Metronome Le DAC 1

 

citujeme:

Le DAC 2 působí citelně blíže vyšším firemním modelům v celkové jistotě, váze zvuku a důrazu. Nová generace rozhodně poskočila v sebejistotě o víc, než kolik si výrobce přidal na ceně.

Métronome Le DAC 2 je klasickým produktem značky s vyladěním na mohutný, šťavnatý, lehce vřelejší a bohatě muzikální přednes, mezigeneračně nabízí podstatné zlepšení konkrétnosti, detailnosti a jasnosti, aniž by se ovšem změnil ten základní pocit z naladění. Přestože oproti první iteraci ubylo vstupů, pořád jich bude pro většinu uživatelů naprostý dostatek, navíc přibyl I2S konektor zejména pro firemní CD transporty. A jakkoliv cena stoupla, není to změna tak velká, jakou vidíme často u mnoha jiných značek při mezigeneračním posunu a řekli bychom, že přírůstek kvality přesahuje nominální přírůstek na ceně, což je skvělá zpráva. Hledáte-li tak D/A převodník, který umí nabídnout velikánský, tučný, plnokrevný zvuk se skvělým detailem, luxusním prostorem a zábavnou muzikálností, tak Le DAC 2 může být váš kůň díky své francouzsky šarmantní vášnivosti a bohatosti.

KLADY

+ praktická konektivita včetně I2S

+ užitečné dálkové ovládání

+ velmi dobré fyzické zpracování

+ zvuk o dost lepší než u Le DAC a přitom snesitelné zdražení

+ široká podpora vysokých rozlišení

+ muzikální zvuk, podstatně konkrétnější než dřív a přitom s vřelou signaturou Métronome

+ veliká hudební scéna a proporce nástrojů

ZÁPORY

- možná to, že nejde o úplně neutrální zvuk

- a snad i to, že oproti první verzi ubylo vstupů

 

 

Více zde: Métronome Le DAC 2 - Hi-Fi Voice - recenze audio-video techniky a chytrého bydlení (hifi-voice.com)

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice