Menu

Solid Tech - Rack of Silence REFERENCE

 

2022 12 31 TST Solid Tech Rack of Silence 1

Rack of Silence od Solid Tech možná nevypadá kdovíjak luxusně, ale je to účelné řešení, které dělá přesně to, co chcete – a v porovnání s jinými high-endovými racky za zlomek jejich ceny. Možná můžete získat pocit, že vcelku jednoduchá hliníková konstrukce a nijak sofistikované pružinkové zavěšení jsou trochu příliš obyčejným řešením pro špičkovou sestavu, ale byla by škoda takovým případným předsudkem zahodit přínos racku, který je dost možná největší, s jakým jsme se kdy měli možnost potkat. Za racionální peníze si můžete postavit podporu, která vašim komponentům umožní prakticky plavat a tím se blýsknout v jejich maximálním potenciálu. Možná se tomu těžko věří, ale Solid Tech Rack of Silence je bombastické řešení, které byste si rozhodně, ale rozhodně měli zajít někam poslechnout, máte-li doma komponenty z high-endového světa a chcete pro ně maximum.

KLADY

+ rozhodně cena

+ slyšitelná i měřitelná účinnost

+ možnosti postupného upgradu

+ bohatá nabídka příslušenství pro každý typ komponentu

+ jeden z nejúčinnějších (a z nich nejlevnější!) rack, s kterým jsme se zatím měli možnost setkat

ZÁPORY

- vzhled je veskrze praktický

 

Více zde: Solid Tech Rack of Silence Reference - Hi-Fi Voice - recenze audio-video techniky a chytrého bydlení (hifi-voice.com)

 

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice