Menu

Instalace zakoupených komponentů

Protože v Amarock studio s.r.o. věříme, že audio a video komponenty špičkové kvality vyžadují pro plné využití jejich potenciálu také špičkovou péči a rozsáhlé zkušenosti, nabízíme také odbornou instalaci u nás zakoupených komponentů, jejich kompletní nastavení a vyladění do optimálních provozních podmínek včetně zaučení obsluhy.

V ceně naší služby instalace audio-video sestavy je také pomoc s výběrem vhodné kabeláže, stojanů či racků a to s ohledem na Váš rozpočet, estetické nároky i potřeby Vašich komponent - budete překvapeni, jak drobné nuance v použitých a mnohdy zanedbávaných "doplňcích" dokážou zvuk Vaší sestavy otevřít a rozsvítit. 

Hoďte starosti za hlavu a nechte si od nás svou sestavu dokonale připravit.

Instalaci sestav provádíme zdarma, včetně veškerého poradenství ve výběru komponentů, správného umístění reprosoustav ve Vaši poslechové místnosti.

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice