Menu

22.10.2023 Audio Solutions FIGARO L2

Představujeme novinku  FIGARO L2, tří pásmové plnopásmové reprosoustavy.

figaro2 reklama

Stále známější a populárnější výrobce reprosoustav Audio Solutions inovoval sérii FIGARO 2.

U této příležitosti nyní máte možnost slyšet  v našem studiu reprosoustavy FIGARO L2. Dle nás disponují nevídaným špičkovým zvukovým projevem v dané kategorii.

Základní paleta barev je v níže uvedeném vzorníku a reprosoustavy jsou dostupné stejně jako velikosti oblečení v provedení S, M, L, XL  a lze tak volit  daný model dle velikosti místnosti.

barvy

Evoluce naší nejúspěšnější série reproduktorů. Od představení původního Figara v roce 2018 uplynulo pět let, a přesto znovu posouváme limity. Nové Figaro 2 je výrazně vylepšeno ve všech aspektech. Přijměte nový moderní design s mosaznými kovovými akcenty a saténovými barevnými možnostmi. Dáme vám pozoruhodný tandem výkonu a designu, kde se věda snoubí s uměním.

Třípásmový reproduktorový systém navržený s Mini-Horn  hedvábným kopulovitým výškovým reproduktorem a naším jedinečným středotónovým měničem, který efektivně pracuje v rozšířeném středním pásmu, což z něj činí měnič s rozšířeným pásmem, což nám umožňuje posunout dělicí frekvence měničů dále od nejkritičtějších oblast pro lidské ucho - 1000-1500Hz a tím snížit crossover zkreslení a jejich vnímání. Dva zcela nové přepracované basové měniče z tvrdého papíru ER (Extra Rigid) poskytují rychlejší a hlubší basovou odezvu a zlepšují celkovou čistotu zvuku.   Skříňový systém Cabinet-In-a-Cabinet převzatý z vyšší řady Virtuoso přispívá ke komplexnímu uzavřenému systému, který eliminuje nežádoucí rezonance přeměnou akustické energie na teplo, což umožňuje všem měničům hrát s přesností a dynamikou.   Figaro obsahuje   výškově nastavitelnými hroty, připojovací svorky WBT NextGen s bi-ampingem pro modely L a XL.

Reprosoustavy jsou nyní dostupné v  6 standardních barvách s naším "Bespoke" lemováním. Moderně vypadající saténová barva s mosaznými akcenty působí stylově a osvěživě a hodí se k dnešním moderním obývacím pokojům. Zcela nový přístup k sladění barev a materiálů nám umožňuje nabídnout vašemu reproduktoru skutečně na míru šitý vzhled. Pokud byste chtěli mít jiné barvy skříněk, kontaktujte nás a náš tým "Exkluzivní personalizace" vám pomůže najít požadovanou barvu.

Základní specifikace modelu Figaro L:

 

Dimensions (HxWxD) : 1240mm x 336mm x 581mm; 48.82 x 13.23 x 22.87in

Weight : 75 kg/165 lbs each

Shipping weight : 82 kg/180 lbs each

Sensitivity : 92 dB @ 2.83V 1m

Suggested amp power : 20-500 W;

Impedance : nominal 4,0 ohms

Crossover frequency : 400 Hz; 4000 Hz

Frequency response (in-room environment) : 24-25000 Hz

Drivers : 19mm silk dome tweeter, 18.3cm ER paper cone mid, two 23.3cm ER paper cone bass drivers

 

Figaro roletas2

 

 

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice