Menu

24.12.2021 KALISTA DreamPlay X a XC.

Francouzský Métronome KALISTA uvedl na svět svůj ultimativní SACD přehrávač DreamPlay XC.

 dreamplayX0086

Od prvního produktu Kalista, který byl spatřen na počátku roku 2000, mateřská společnost Métronome Technologie vyvíjí luxusní CD Transporty a DAC, v poslední době streamery a vinylový gramofon.

V roce 2021 Kalista přichází s revolučním novým zařízením s názvem DreamPlay X. První SACD přehrávač pod stájí KALISTA, který obsahuje nejnovější technologie, aby se stal prvním zařízením 4 v jednom na trhu ultra-high-end: SACD přehrávač, streamer, DAC a digitální předzesilovač.

Je to moc, opravdu? DreamPlay X je revoluční produkt Kalista, který působí na prémiovém audio trhu.

Mnoho fanoušků Kalisty požadovalo SACD Transport nebo Player po dlouhou dobu. Nyní je tady, s nezaměnitelným tvarem a designem, kde nejsou žádné společné části s ostatními produkty DreamPlay . Legendární směs materiálů stále existuje, hliník pro podvozek, nerez pro nohy, pro průhlednost metakrylát a zcela nový, designově laděný displey... Ale DreamPlay X není jen jednoduchý SACD přehrávač, ale také Streamer a Síťový přehrávač (až do DSD256), s funkci a možnosti převzorkování.

Integrovaná verze, DreamPlay XC, má v sobě rovněž DSD D/A převodník uvnitř a Leedh digitální ovládání hlasitosti (předzesilovač).

Obě zařízení jsou k dispozici v povrchové úpravě Diamond (stříbrná) a Black Pearl (černá),

Zařízení je dodáváno vždy s externím předimenzovaným napájecím zdrojem:

Kalista zdroj mal

 

 

 

Jean Marie Clauzel, majitel a designér Kalista, říká: „My nevyvíjíme produkty, jako je tento, každé ráno, i když poslední roky byly bohaté na novinky produktů jako (DreamPlay STREAM, gramofon Twenty-Twenty). Pro mě je DreamPlay X a Dreamplay XC tvrzení, že Kalista hraje ve velké lize, nebo - ještě lépe - že jsme jedním z hlavních lídrů v této oblasti!!!

Žádné srovnatelné zařízení neexistuje nyní na trhu."

TECHNICKÉ SPECIFIKACE DREAMPLAY X®

  • Masivní hliníkové šasi, akrylát a nerezová oce

l • SACD snímací mechanismus od D&M, funkce převzorkování

  • Zahrnuty streamovací služby: Tidal, Qobuz, Spotify, Deezer, vTuner
  • Volitelný DAC zahrnuje digitální ovládání hlasitosti pomocí Leedh Processing
  • Rozměry/Hmotnost SACD přehrávače 445x125x420mm/17kg
  • Rozměry/Hmotnost Elektry: 160x440x430mm/22kg

O Metronome Technologie: Více než 30 let inovací v reprodukci zvuku. Métronome je francouzský výrobce špičkového elektroniky. Naším cílem je nabídnout audio nadšencům vesmír kde je zvuk králem a je skutečný.

Vše je navrženo a vyrobeno v domovské centrále ve Francii, produkty Kalista a Značky Métronome uspokojí nejnáročnější milovníky hudby neuvěřitelnými technickými výkony a kvalita zvuku.

 

Hlavní prezentační video:

 

Výstřižek

 

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice