Menu

Métronome DSC - referenční standard

2021 11 30 TST Metronome DSC 1

 

"Métronome mají svůj recept na velmi účinný elixír muzikálnosti a do nového DSC ho nalili plnou dávku a ještě kousek přidali. Koncept vynikajícího DSC1 obohatili o regulaci hlasitosti (která vůbec není špatná a pokud hledáte minimalistický systém, bude to skvělé řešení), o možnost proměnit (podle chuti, žánru nebo systému) poměrně výrazně charakter reprodukce za pomoci několika dostupných filtrů a hlavně přidali v Métronome solidní dávku analytičnosti, pevnosti a kontroly navíc, aniž by se ale vzdali takové té základní „métronomovitosti“, tedy bohaté a harmonické muzikálnosti, s níž si užijete jakoukoliv hudbu, na kterou zrovna máte chuť. DSC je věru referenční D/A převodník a streamer a velmi dobrý předzesilovač pro každého, kdo chce hudbu opravdu prožít.

PS: Přestože redakční DSC1 slouží dobře a věrně, DSC je komponent toho druhu, který probouzí akutní případ Audiophilia Nervosa a jakkoliv objektivně není úplně nutné je měnit, krok kupředu je natolik zřetelný, že jak jej jednou uslyšíte, budete ztraceni… "

 

Více zde : Métronome DSC - Hi-Fi Voice - recenze audio-video techniky a chytrého bydlení (hifi-voice.com)

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice