Menu

4.2.2023 SOtM - dCBL-CAT8M

SOtM uvádí na trh svůj  REFERENČNÍ  LAN kabel.

 

 

dCBL CAT8M 1 1500x1064 kopie

dCBL-CAT8M snadno otevře příležitost poslouchat skutečnou hudbu, která má být vyjádřena ve zdroji hudby, spíše než jednoduše hrát melodie, tím, že přímo zažije omezení stávajícího síťového systému. Zažijte na vlastní kůži, co je skutečné a co je iluze ve zdroji hudby s dCBL-CAT8M.

Když ladíte svůj audio systém kombinací špičkových audio produktů, někdy jste překvapeni, že jeden produkt, který jste ve skutečnosti neočekávali, přináší lepší výsledky, než jste si mysleli. A takové zkušenosti lze často dosáhnout výměnou kabelů, které lze snadno vyměnit.

 Je fakt, že všichni audiofilové již vědí, že kabely ovlivňují zvuk, ale když zažijete úplnou změnu zvuku v celém audio systému výměnou pouze jednoho kabelu, budete opět překvapeni, že narazíte na omezení ve vašem systému.

 Očekává se, že ethernetový kabel dCBL-CAT8M poskytne tento zážitek bez problémů mnoha lidem.

S dCBL-CAT8M má oproti předešlým provedení kabelu mnohem jasnější transparentnost, jako kdyby se otevřely zavřené dveře. Zřetelně odlišné textury každého nástroje, které se skrývaly v hudbě, byly odhaleny, perfektní lokalizace nástrojů v 3D prostoru a přitom zachování přirozené barvy nástrojů.

Například výsledek po přechodu na dCBL-CAT8M v systému používajícím switch sNH-10G sCLK-OCX10, synchronizující všechna zařízení s nejlepším ethernetovým kabelem dCBL-CAT7u, je velmi zřejmý.

Ve výše uvedeném systému dCBL-CAT8M jasně vyjadřuje zlepšení zvuku přidáním jednoho sNH-10G jeden po druhém, zejména pro detaily středního a nízkého rozsahu, což je obrovská výhoda hlavních hodin, sCLK-OCX10, což umožňuje nejlepší zvuk, který kdy nemůžete zažít v žádném jiném systému.

Při poslechu hudby na systému, který je konečně vyladěn s dCBL-CAT8M, jako je tento, je velmi snadné cítit, co je zaznamenáno ve zdroji přehrávané hudby.

Klíčová vlastnosti:

  • Špičkový zvukový kabel SFTP CAT8.1
  • Podpora 10/100/1000Base-T, 10GBase-T, 25GBase-T, 40GBase-T
  • Vysoce kvalitní konektor pozinkovaného poniklovaného pouzdra podporují Cat8.1, který maximalizuje výkon kabelu
  • A M je zkratka pro Master. Pro zvláštní zvuk hodný slova, Mistře, dva filtrační bloky na každém konci kabelu chrání čistotu zvuku před zhoršením.

 

Specifikace

Impedance: 100Ω (±10%)
Podpora: 10/100/1000Base-T, 10GBase-T, 25GBase-T, 40GBase-T
Kategorie podpory 8.1 - Šířka pásma signálu až 2000MHz
Vnější průměr kabelu: 10 mm (±1 mm)
Počet filtračního bloku: 2 ks
Rozměry bloku šumového filtru (mm): 120 x 25 x 25 (±0,5 mm)
Pozlacené kontakty
Poniklované tělo konektoru zinkového tlakového odlitku. Měděný oplet jako celkové stínění + dvojité stínění s hliníkovou kompozitní fólií.
Délky od 1,5M do 20M

LAN kabely máme skladem v základních délkách 1,5M, 2,5M, 3,5M a koupíte je na  www.sotmaudio.cz  nebo u našich dealerů.

 

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice