Menu

1.10.2021 Rockport Technologies - TAURUS.

Rockport Technologies představil novou centrální reprosoustavu TAURUS.

 Taurus 1200

TAURUS

Společnost Rockport Technologies s potěšením představuje nový centrální reproduktor Taurus jako perfektní doplněk pro jakýkoli z našich reproduktorů ve skutečně špičkovém integrovaném audio/video systému.

 Taurus je extrémně flexibilní jednotka, která může být dodávána buď jako stojanový centrální kanál, nebo s nízkým podstavcem pro instalaci na nábytek. Jeho jedinečný design umožňuje přesné nastavení úhlu sklonu k optimalizaci vertikálního záření pro různé výšky montáže, výšky poslechu a vzdálenosti poslechu. Aby byla zajištěna správná integrace do systému, byl Taurus také navržen tak, aby fungoval a byl umístěn přímo u stěny.

Registry basů a nižších středních rozsahů zajišťují dva z našich nově vyvinutých 7palcových středobasových měničů. Tyto ovladače obsahují všechny charakteristické prvky designu Rockport, včetně extrémně robustních litých hliníkových košů, ve tvaru velkého pavouka který perfektně zajišťuje odvětrávaní titanových cívek a nově vyvinuté sendvičové membrány z uhlíkových vláken s proměnlivou tloušťkou.

 O střední rozsah se stará naše bezkonkurenční 6palcová sendvičová kompozitní kuželová středová jednotka z uhlíkových vláken a o vysoké frekvence se stará náš vlastní výškový reproduktor s beryliovou kopulí montovaný ve vlastním zvukovodu.

Důležitost výjimečně čistých, přirozených středních a vysokofrekvenčních registrů spojených s robustním středním basem nelze pro středový kanál podcenit kvůli náročným požadavkům této aplikace. Dynamická stránka, artikulace a tonálně neutrální charakter středového kanálu Taurus poskytují dokonalou shodu se všemi reproduktory Rockport Technologies a poskytují nejkoherentnější zvukový zážitek pro film a video.

 

 

Specifikace Taurus:

 

Basové reproduktory (2)x 7,25 ″ sendvičový kompozit z uhlíkových vláken

Středové reproduktor 6 ”sendvičový kompozit z uhlíkových vláken

Výškový reproduktor 1 ”beryliová kupole namontovaná ve vlastním vlnovodu

Výška 28 palců (na stojan) 15,75 palce (na podstavci)

Šířka 27,50 ″   Hloubka 15,25 ″

Hmotnost 63 Kg (se stojanem)

Frekvenční odezva 45 Hz -30 KHz, -3 dB

Jmenovitá impedance 4 ohmy

Citlivost 89 dB SPL/2,83 v

Min. výkon zesilovače 30 wattů

 

Taurus zadek 650

 

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice