Menu

2.9.2018 Métronome a Kalista

Distribuce značek Métronome a Kalista pro ČR a SR.

Kalista

S nadšením a hrdostí oznamujeme, že jsme se stali oficiálními distributory francouzské značky Métronome a její ultra high-endové odnože Kalista. 

Firma slaví letos 30. výročí své existence a i když začínala jako výrobce CD přehrávačů a D/A převodníků pro jiné slavné franouzské jméno - firmu Jadis - tak dnes je výrobcem jedněch z nejlepších mechanik, převodníků a kompletních přehrávačů v oboru high-endu. 

Svět značky Métronome ( http://www.metronome.audio/index.php/en/ ) zahrnuje přehrávače disků (dělené i integrované) i přehrávače síťové, vše navrženo a ručně vyráběno ve Francii. 

Za značkou Kalista ( http://www.kalista.audio/en/ ) stojí pak stejní lidé, ale produkty jsou materiálově i zvukově dotaženy na absolutní vrchol současných možností a máloco se může zvuku těchto výjimečných objektů pokoušet vyrovnat. Nekompromisní zvuk, nekompromisní zpracování, originální design - Kalista, to jsou zdroje zvuku pro ty nejnáročnější. 

Otevřeno: Po - Ne  dle tel. dohody | TELEFON: +420 777 601 851 | E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Showrooms : Čs. armády 1328, 742 21 Kopřivnice